Průhonický parkPrůhonický park

Průhonický park je jeden z nejvýznamnějších krajinářských parků v České republice . Nachází se u zámku Průhonice nedaleko hlavního města Praha . V srpnu 2010 potvrdila or..

(3km), Naplánovat výlet

Aquapalace Praha ČestliceAquapalace Praha Čestlice

Aquapalace Praha Čestlice je jeden z největších aquaparků ve střední Evropě . Nachází se v lokalitě Průhonice - Čestlice , přibližně 10 km jihovýchodně od města Praha..

(5km), Naplánovat výlet

Údolí Kunratického potokaÚdolí Kunratického potoka

Údolí Kunratického potoka je přírodní památka v Česku . Nachází se v Praze , v Kunratickém a Michelském lese, v nadmořské výšce od 235 do 310 m.Přírodovědně nejcennějš..

(7km), Naplánovat výlet

Modřanská rokleModřanská rokle

Modřanská rokle je přírodní památka v Česku . Nachází se v Praze , mezi obcemi Písnicí a Modřany, v údolí Libušského a Písnického potoka, v nadmořské výšce od 220 do 300 m...

(8km), Naplánovat výlet

Vodní nádrž HostivařVodní nádrž Hostivař

Vodní nádrž Hostivař je přehradní nádrž. Nachází se na jihovýchodním okraji hlavního města Praha v České republice. Leží na potoce Botič. Byla vystavěna v letech 1..

(8km), Naplánovat výlet

Zámek ZbraslavZámek Zbraslav

Zámek Zbraslav je zámecký komplex a původní klášter. Nachází se na okraji hlavního města Prahy v České republice Nejprve zde stával knížecí dům. Ten nechal Přemysl Ota..

(10km), Naplánovat výlet

Ski areál ChotouňSki areál Chotouň

Ski areál Chotouň je nový lyžařský areál. Nachází se cca 25 km jižně od Prahy v Česku . Ski areál Chotouň leží v nadmořské výšce 350 až 400 m, a proto se neobejde b..

(8km), Naplánovat výlet

Praha 15Praha 15

Praha 15 je městská část v hlavním městě České republiky , v Praze . Leží v jihovýchodní části metropole. Vznikla v roce 1994 sloučením částí Hostivař a Horní Měcholupy..

(8km), Naplánovat výlet

Radotín Radotín

Radotín je území, kde se rozkládá městská část Praha 16, hlavního města České republiky . Celý Radotín leží na levém břehu řeky Berounky, nedaleko soutoku s Vltavou, ..

(12km), Naplánovat výlet

Plavecký stadion PodolíPlavecký stadion Podolí

Plavecký stadion Podolí je plavecký areál. Nachází se v hlavním města Praha. Areál nabízí vnitřní 50m plavecký bazén. Venkovní areál disponuje 50m a 33 m plaveckým bazéne..

(12km), Naplánovat výlet

Aquapark BarrandovAquapark Barrandov

Aquapark Barrandov je zábavné vodní a relaxační centrum. Nachází se v hlavním městě České republiky Praha. Aquapark Barrandov nabízí venkovní a vnitřní ar..

(13km), Naplánovat výlet

Lezecké centrum SmíchOFFLezecké centrum SmíchOFF

Lezecké centrum SmíchOFF je největší sportoviště svého druhu v České republice . Nachází se v Praze , na Smíchově, v areálu bývalé továrny Škoda naftové motory...

(13km), Naplánovat výlet

Čokoládový důmČokoládový dům

Muzeum Čokoládový dům je věnováno oblíbené pochutině, čokoládě. Jde o první podobné muzeum v Česku . Naleznete ho na lukrativním místě staré Prahy v Týnské ulici 10, n..

(13km), Naplánovat výlet

Prokopské údolíProkopské údolí

Prokopské údolí je přírodní rezervace v Česku . Nachází se na území hlavního města Prahy , konkrétně v katastru Prahy 5, mezi Jinonicemi a Zlíchovem, v nad..

(14km), Naplánovat výlet

VyšehradVyšehrad

Vyšehrad se nachází cca. 3 km jihovýchodně od Pražského hradu, na pravém břehu Vltavy. Vyšehrad je historické opevnění, vznikl jako knížecí hradiště ve dru..

(13km), Naplánovat výlet

Muzeum Policie ČRMuzeum Policie ČR

Muzeum Policie ČR mapuje historii, vznik, vývoj a činnost bezpečnostních sborů v České republice . Nachází se v Praze , v ulici Ke Karlovu 1.Muzeum ..

(13km), Naplánovat výlet

Muzeum Antonína DvořákaMuzeum Antonína Dvořáka

Muzeum Antonína Dvořáka je muzeum věnované slavnému českému hudebnímu skladateli. Nachází se v Česku , v Praze a je součástí Českého muzea hudby.O muzeuMu..

(14km), Naplánovat výlet

Radost FXRadost FX

Radost FX je jeden z nejlepších tanečních klubů v Praze , v Česku . Nachází se v ulici Bělehradská 120.KlubRadost FX nabízí originální program, kvali..

(14km), Naplánovat výlet

Klášter EmauzyKlášter Emauzy

Klášter Emauzy neboli klášter benediktinů u chrámu Panny Marie a slovanských patronů se nachází nedaleko Karlova náměstí v Praze na Novém městě. Praha leží ve S..

(14km), Naplánovat výlet

Žižkovská v잎ižkovská věž

Televizní Žižkovská věž je jednou z nejvýznamnějších stavebních dominant Prahy , v České republice . Projekt věže vznikal od roku 1984 a autory koncep..

(14km), Naplánovat výlet

Vojenské technické muzeum LešanyVojenské technické muzeum Leša..

Vojenské technické muzeum Lešany je muzeum, které spadá pod Vojenský historický ústav. Nachází se mezi obcemi Lešany a Krhanice , nedaleko Týnce nad Sázav..

(13km), Naplánovat výlet

Růžový tankRůžový tank

Růžový tank je dílo významného českého sochaře a provokatéra Davida Černého, umístěné v Lešanech u Prahy v České republice .Tank v růžovéDavid Černý přetřel legendární tank číslo ..

(13km), Naplánovat výlet

Karlovo náměstíKarlovo náměstí

Karlovo náměstí se nachází v Praze. Jedná se o jedno z největších náměstí v České Republice a dokonce se uvádí, že Karlovo náměstí je jedním z největších náměstí v..

(14km), Naplánovat výlet

Národní muzeumNárodní muzeum

Národní muzeum je přední česká muzejní instituce. Nachází se v České Republice ve městě Praha. Národní muzeum bylo založeno roku 1818 pod názvem Vlastenecké mu..

(14km), Naplánovat výlet

Království železnic Království železnic

Království železnic je největší modelová železnice v České republice . Tento úžasný malý svět pro děti i dospělé najdete v hlavním městě Praze , na Smíchově, v obcho..

(14km), Naplánovat výlet

Rajská zahradaRajská zahrada

Rajská zahrada je nově vytvořený přírodní park. Nachází se v hlavním městě Praha mezi Riegrovými sady a Vysokou školou Ekonomickou. Rajská zahrada je vybud..

(14km), Naplánovat výlet

Tančící důmTančící dům

Tančící dům nebo-li Ginger a Fred se nachází na Jiráskově náměstí, poblíž Národního divadla v Praze. Název je inspirovaný slavným meziválečným tanečním párem Fred Astair a ..

(14km), Naplánovat výlet

Státní opera PrahaStátní opera Praha

Státní opera Praha se nachází v Legerově ulici v centru Prahy , v České republice . V hlavním městě je to po Národním divadle druhá instituce s uměleck..

(14km), Naplánovat výlet

Pomník svatého VáclavaPomník svatého Václava

Pomník svatého Václava je jedním z nejznámějších sochařských monumentů v České republice . Nachází se v Praze , na Václavském náměstí , v jeho horní části, hned pod..

(14km), Naplánovat výlet

Hrad Zbořený KostelecHrad Zbořený Kostelec

Hrad Zbořený Kostelec je zřícenina hradu v Česku . Nachází se ve Středočeském kraji, u Týnce nad Sázavou .HistorieHrad Zbořený Kostelec se původně nazýval Kostelec nad..

(14km), Naplánovat výlet

Pivovar a muzeum u FlekůPivovar a muzeum u Fleků

Pivovar a muzeum u Fleků byl založen roku 1499 a naleznete ho v Praze v ulici Křemencová v České republice. Je nejstarším českým pivovarem. Jeho chlou..

(15km), Naplánovat výlet

Václavské náměstíVáclavské náměstí

Václavské náměstí je významný veřejný prostor v centru Prahy, hlavního města České republiky. Je centrem pražského kulturního a obchodního života. Václavské náměstí je dlou..

(14km), Naplánovat výlet

Solidní NejistotaSolidní Nejistota

Solidní Nejistota je menší klub, který je multifunkční, multikulturní a multietnické centrum zábavy v Praze , v Česku . Nachází se v ulici Pštrossov..

(15km), Naplánovat výlet

Duplex PrahaDuplex Praha

Duplex Praha je luxusní noční klub v Praze , v České republice . Nachází se přímo v centru, na Václavském náměstí 21.Jeden z nejluxusnějších klubů v PrazeDu..

(14km), Naplánovat výlet

Kostel Panny Marie SněžnéKostel Panny Marie Sněžné

Kostel Panny Marie Sněžné se nachází v Praze , hlavním městě Česka na Jungmannově náměstí.HistorieKostel Panny Marie Sněžné je jedna z nejvyšších..

(15km), Naplánovat výlet

Rock CaféRock Café

Rock Café je kultovní hudební klub v Praze , v Česku . Nachází se v centrum české metropole, v blízkosti Václavského náměstí . Klub nabízí program různých žánr..

(15km), Naplánovat výlet

Muzeum Lega Muzeum Lega

Muzeum Lega je první soukromé muzeum toho typu jak v České republice , tak i v Evropě . Nachází se v hlavním městě Praze , v ulici Národní 31.O muz..

(15km), Naplánovat výlet

Národní divadloNárodní divadlo

Národní divadlo je nejznámější divadlo v České Republice. Nalézá se v České Republice ve městě Praha na břehu řeky Vltavy. Národní divadlo sídlí v novorenesanční budo..

(15km), Naplánovat výlet

Sportovní a rekreační areál PražačkaSportovní a rekreační areál Praž..

Sportovní a rekreační areál Pražačka se nachází v hlavním městě Praha v České republice. Areál nabízí návštěvníkům krytý bazén o velikosti 16,6 x 8,5 m a hloubky..

(14km), Naplánovat výlet

Náprstkovo muzeumNáprstkovo muzeum

Náprstkovo muzeum se nachází na Betlémském náměstí v centru hlavního města Praha v České republice. Muzeum se specializuje se na asijské, africké a am..

(15km), Naplánovat výlet

Betlémská kapleBetlémská kaple

Betlémská kaple je situována na Betlémském náměstí v centru Prahy v České republice. Památka je významná tím, že zde ve 14. století kázal církevní reformátor Mistr Ja..

(15km), Naplánovat výlet

Stavovské divadloStavovské divadlo

Stavovské divadlo je jednou ze čtyř scén Národního divadla v Praze , v České republice . Budova divadla stojí v Železné ulici v centru Starého Města.M..

(15km), Naplánovat výlet

Voděradské bučinyVoděradské bučiny

Voděradské bučiny je národní přírodní rezervace v Česku . Nachází se v okrese Praha-východ, na území obcí Černé Voděrady , Vyžlovka a Louňovice , v nadmořské výšce od 350 do..

(18km), Naplánovat výlet

Prašná bránaPrašná brána

Prašná brána se nachází na rozmezí ulice Na Příkopech a náměstí Republiky v Praze. Nedaleko Obecního domu a domu U Hybernů. Praha se nachází ve Středočeském K..

(15km), Naplánovat výlet

Obecní důmObecní dům

Obecní dům se nachází na Náměstí Republiky, v centru hlavního města Praha. Stavba je významnou českou secesní památkou. Obecní dům byl postaven v letech 1903-191..

(15km), Naplánovat výlet

PrahaPraha

Praha je hlavním a největším městem České republiky . Město leží v centrální části země, na březích řeky Vltavy. Je důležitým politickým, ekonomickým, kulturním i turistickým centrem v ..

(15km), Naplánovat výlet

 Muzeum čokolády Choco Story Muzeum čokolády Choco Story..

Muzeum čokolády Choco Story se nachází v Celetné ulici 10, v Praze v České republice. Naleznete zde celou historii čokolády za posledních 2600 l..

(15km), Naplánovat výlet

Staroměstský orlojStaroměstský orloj

Staroměstský orloj je součástí staroměstké radnice v Praze. Byl postaven v roce 1410. Je jedním z nejznámějších orlojů na světě. Staroměstský orloj se skládá se z t..

(15km), Naplánovat výlet

Chrám Matky Boží před TýnemChrám Matky Boží před Týnem..

Chrám Matky Boží před Týnem se nachází na Starém Městě pražském, u Staroměstského náměstí , v Praze . Roku 2005 byla tato stavba vyhlášena za Národní kulturní památku Če..

(15km), Naplánovat výlet

Staroměstská radniceStaroměstská radnice

Staroměstská radnice,jedna z nevýznamějších a turisticky nejvyhledávanějších pražských památek stojí na Staroměstském náměstí v centru hlavního města České republiky. St..

(15km), Naplánovat výlet

Karlovy LázněKarlovy Lázně

Karlovy Lázně patří k největším hudebním klubům ve střední Evropě. Nacházejí se v Česku , v Praze , u Karlova mostu . Adresa klubu je: Smetanovo nábřeží 198.Karl..

(15km), Naplánovat výlet

Staroměstské náměstíStaroměstské náměstí

Staroměstské náměstí se nachází v centru Prahy, nedaleko proslulého Václavského náměstí . Dominantou náměstí je Staroměstská radnice a známý Staroměstský orloj . Mn..

(15km), Naplánovat výlet

Colloredo-Mansfeldský palácColloredo-Mansfeldský palác..

Colloredo-Mansfeldský palác je vrcholně barokní stavba v Karlově ulici v hlavním městě České republiky Praze. Palác je památkově chráněn.Má čtyři podlaží, a jeho ..

(15km), Naplánovat výlet

Rozhledna CibulkaRozhledna Cibulka

Rozhledna Cibulka je kamenná vyhlídková věž, postavená ve stylu romantické zříceniny. Nachází se v hlavním městě Praha v přírodním parku Košíře v České republice..

(16km), Naplánovat výlet

Štefánikova hvězdárnaŠtefánikova hvězdárna

Štefánikova hvězdárna se nachází v Petřínských sadech u Hladové zdi, v nejjižnějším cípu Hradčan v Praze , která leží ve středočeském kraji v Česku . Se stavbou Štef..

(16km), Naplánovat výlet

KlementinumKlementinum

Klementinum je komplex, který se nachází mezi Karlovou a Křížovnickou ulicí. Na staroměstské straně Karlova mostu, přímo v centru historické části Prahy...

(15km), Naplánovat výlet

Mostecká věž PrahaMostecká věž Praha

Věž stojí na prvním pilíři Karlova mostu. Byla postavena za Karla IV. - českého krále a císaře Svaté říše římské. Interiéry věže prodělaly v průběhu staletí časté změny. Dneš..

(15km), Naplánovat výlet

Kostel Sv. Františka SerafínskéhoKostel Sv. Františka Seraf..

Kostel Sv. Františka Serafínského (také sv. Františka z Assisi) je dominantou pražského Křižovnického náměstí v České republice . Jde o barokní stavbu..

(15km), Naplánovat výlet

Karlův mostKarlův most

Karlův most je nejstarším mostem na řece Vltavě a druhým nejstarším dochovaným mostem v České republice. Je dominantou hlavniho města Prahy. Byl postaven v ..

(15km), Naplánovat výlet

RoxyRoxy

Roxy je nejznámější noční klub v Praze , v Česku . Nachází se přímo v centru, nedaleko Staroměstského náměstí , v ulici Dlouhá 33.Jeden z nejlepších klub..

(15km), Naplánovat výlet


Najít více zajímavostí »
Průvodce »
Vložte zajímavosti v okolí na Váš web »
Fotky z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem Praha Průvodce Průhonický park (3.1km)
Aquapalace Praha (4.7km)
Vodní nádrž Hostivař (7.6km)
Zámek Zbraslav (10.2km)
Ski areál Chotouň u Prahy (8.2km)
Plavecký stadion Podolí (12.1km)
Aquapark Barrandov (13.4km)
Vyšehrad (13.2km)
Muzeum Antonína Dvořáka (13.6km)
Klášter Emauzy (13.9km)
Žižkovská věž (13.5km)
Vojenské technické muzeum Lešany (13.1km)
Karlovo náměstí (14.1km)
Národní muzeum (14km)
Rajská zahrada (13.9km)
Tančící dům (14.3km)
Hrad Zbořený Kostelec (13.7km)
Pivovar a muzeum u Fleků (14.5km)
Václavské náměstí (14.4km)
Kostel Panny Marie Sněžné (14.6km)
Národní divadlo (14.9km)
Sportovní a rekreační areál Pražačka (14.1km)
Náprstkovo muzeum (15km)
Betlémská kaple (15km)
Voděradské bučiny (18.1km)
Prašná brána (14.9km)
Obecní dům (14.9km)
Praha (15.2km)
Sex Machines Museum (15.1km)
Muzeum čokolády Choco Story (15km)
Staroměstský orloj (15.1km)
Chrám Matky Boží před Týnem (15.1km)
Staroměstská radnice (15.1km)
Staroměstské náměstí (15.2km)
Rozhledna Cibulka (16.4km)
Štefánikova hvězdárna (15.6km)
Klementinum (15.3km)
Čokoládový dům (15.2km)
Staroměstská mostecká věž (15.3km)
Karlův most (15.5km)
Petřínské bludiště (15.8km)
Petřínská rozhledna (15.9km)
Vrtbovská zahrada (15.8km)
Rudolfinum (15.6km)
Anežský klášter (15.5km)
Plavecký areál Hloubětín (14.7km)
Zlenice hláska (17.2km)
Sazka Arena (14.9km)
Valdštejnská zahrada (15.9km)
Kaple sv. Kříže (16.3km)
Pražský hrad (16.3km)
Bazilika Svatého Jiří (16.2km)
Muzeum hraček Praha (16.2km)
Katedrála sv. Víta (16.3km)
Zlatá ulička (16.2km)
Věž Daliborka (16.2km)
Loreta (16.5km)
Šternberský palác (16.4km)
Letohrádek královny Anny (16.4km)
Jizdárna Pražského hradu (16.5km)