Dobrejovice.eu > o. s. Dobřejovický ČTYŘLÍSTEK

Občanské sdružení Dobřejovický ČTYŘLÍSTEK bylo zaregistrováno dne 21. 9. 2009 a svou činnost ukončilo počátkem roku 2014. Zaměřovalo se na pořádání akcí pro děti v Dobřejovicích. 

Drakiáda - několik momentů.

Otevřít článek

o. s. Dobřejovický čtyřlístek - přehled akcí r. 2012

Otevřít článek

Pozvánka na rozsvěcení stromku.

Otevřít článek

Lampionový průvod v Dobřejovicích

Otevřít článek

Pozvánka na rozsvěcení stromku v Dobřejovicích 2. 12. 2012.

O. S. DOBŘEJOVICKÝ ČTYŘLÍSTEK ZVE VŠECHNY NA ZAHÁJENÍ ADVENTU S ROZSVĚCENÍM VÁNOČNÍHO STROMKU DNE 2. 12. 2012 ODPOLEDNE U OBECNÍHO ÚŘADU. Rozsvícení stromku proběhne před 17. hodinou.

Otevřít článek

Rozsvěcení vánočního stromku v Dobřejovicích.

V odpoledních hodinách 2. prosince 2012 pořádalo o. s. Dobřejovický ČTYŘLÍSTEK oslavy zahájení ADVENTU. Na prostoru před obecním úřadem se objevily stánky s vánočními výrobky a adventními věnci. Obdivuhodné bylo, že to byly výrobky místních šikovných lidí. Pro zahřátí si mohli návštěvníci dopřát čaj nebo svařené víno a také k zakousnutí bylo spoustu čerstvého pečiva buď vyrobené doma nebo získané jako sponzorský dar ze Staročeské pekárny v Dobřejovicích. Do přípravy celé akce se tedy kromě členů ČTYŘLÍSTKU zapojily celé rodiny, známí a každý, kdo měl chuť pomoci. Konečně, můžete se podívat na několik momentů od počátku, po rozsvícení stromku.

Otevřít článek

UPOZORNĚNÍ - DĚTSKÝ KARNEVAL SE NEKONÁ

Z důvodu rekonstrukce v restauraci INEMA se nekoná dětský karneval dne 16. 3. 2013. Dobřejovický ČTYŘLÍSTEK, o. s. zve všechny děti s rodiči na ČARODĚJNICKÝ REJ dne 27. 4. 2013. Sraz ve 14.00 hod. u obchodu.

Otevřít článek

Velikonoční dílnička s výstavou ze dne 28. 3. 2015

Otevřít článek